Propojujeme skvělé příležitosti
s profesionály z oblasti IT

Jsme napůl ejčáristi a napůl ajťáci. Máme dlouhodobé zkušenosti z HR, marketingu a IT, kde máme spousty kamarádů, známých a skvělých kontaktů. Naše práce nás baví a pořád vymýšlíme něco nového. A to vše proto, abychom našli ideální IT specialisty pro naše klienty a naopak lidem z IT pomohli vybrat si práci, kde ocení jejich talent.

Naše hodnoty

Jsme přední odborníci na profesionální a kvalifikovaný IT nábor. Jelikož jsme sami ajťáci, skutečně rozumíme potřebám našich klientů i kandidátů. Díky tomu se nám dlouhodobě daří plnit prázdné židle našich klientů správnými lidmi, kteří zapadnou do jejich týmu. Nechceme se chlubit, ale to je prostě fakt. Každý krok, který učiníme, jde ruku v ruce s našimi hodnotami, které podtrhují naše dovednosti, chování a způsob přemýšlení.

Vášeň ve všem, co děláme

Jsme nadšení pro naše podnikání, naši značku, naše zákazníky a lidi v IT. Jde nám o to, aby naši klienti byli z naší spolupráce doslova nadšení.

Zákazník na prvním místě

Naši zákazníci jsou středobodem všeho, co děláme. Snažíme se jim lépe porozumět, abychom mohli lépe spolupracovat a maximalizovat náš celkový přínos.

Pořád se zlepšujeme

Jsme inovativní a kreativní. Máme hlavy plné nápadů a nikdy nespíme na vavřínech. Neustále se posouváme a učíme. Protože vždycky je co zlepšovat.

Náš tým

David Salač

CEO

Spokojenost klienta je pro mě alfou omegou našeho podnikání. Od ní se odvíjí i spokojenost našich pracovníků, mých kolegů a koneckonců i moje.

Katka Prášilová

Talent sourcing manager

Jsem vlastně taková dohazovačka. Ajťáci dnes nemají nouzi o zajímavé pracovní nabídky, s námi mají ale lidé i firmy navíc jistotu, že pro ně uděláme to nejlepší. A to mě prostě baví.

Honza Silber

IT recruiting consultant

IT je můj život. Sám jsem vyzkoušel hodně IT rolí a získal spoustu zajímavých zkušeností. Jsem rád, když teď mohu zase já pomáhat ostatním, aby si našli lepší práci nebo lidi do svých týmů.

Patrik Wolker

Senior business manager

Profesionální a seriózní přístup, to je správná cesta. Abyste uspěli, musí být Vaše touha po úspěchu větší než strach z neúspěchu. Kvalitu naší práce a komunikaci s našimi zákazníky považuji za jasnou prioritu.

Potřebujete pomoc s náborem ajťáků?

IT specialisty známe a víme, kde je najít

Nebo nám napište mail

hledameajtaky@apsaz.cz

Děkujeme

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Budeme vás kontaktovat jakmile to bude možné.

Nebo nám napište mail

hledameajtaky@apsaz.cz

Kontakt

APSAZ Consulting a.s.

Petrská 1136/12
Praha 1, Nové město
110 00
+420 724 838 448
hledameajtaky@apsaz.cz
IČO: 24288004
DIČ: CZ24288004
FIO banka a.s. – 2600366363/2010