Java developer - SENIOR

Praha 13 + HO
IČO

Hledáme zkušeného Java developera do týmu, který pracuje na novém internetovém bankovnictví pro stabilní českou banku. Jestli Vás láká práce na projektu, kde budete součástí od úplného začátku, jste na správné stopě!

Náplň práce:
● Spolupráce na stavbě aplikace od základů
● Pravidelná účast na středních a čtvrtečních osobních setkáních v kanceláři
● Chuť být u projektu od samého začátku
Tech stack:
● JAVA, Kotlin, Spring Boot
● REST/SOAP API
● Kafka
● SoapUI/Postman
● XML, JSON
● Maven
● Docker, Kubernetes
● GIT, SVN, Jenkins, ArgoCD, UCD
● WSO2 API Manager

Potřebné znalosti, zkušenosti a dovednosti:
● Praktické zkušenosti se SW vývojem a designem na úrovni senior
● Zkušenosti s vývojem v Javě a Spring Bootu
● Zkušenosti a schopnost pracovat v mikroservisní architektuře
● Znalost tvorby unit testů
● Pečlivost při code review
● Analytické dovednosti pro složité bankovní procesy
Výhodou:
● Znalost messagingu (Artemis, Kafka)
● Zkušenosti se SW architekturou
● Znalost a zájem o DevOps (Jenkins, UCD/ArgoCD, K8s)
● Znalost databází/databázového vývoje (PostgreSQL)
● Zkušenosti s agilní metodikou vývoje

Kontakt

APSAZ Consulting a.s.

Petrská 1136/12
Praha 1, Nové město
110 00
+420 608 700 141
hledameajtaky@apsaz.cz
IČO: 242 88 004
DIČ: CZ24288004
FIO banka a.s. – 2600366363/2010